Продаж 1-кімнатної квартири Всеволода Змієнка вул., 34/21

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 44/-/17 кв. м., 19/25 поверх фото 11 кім. квартира, 44/-/17 кв. м., 19/25 поверх фото 21 кім. квартира, 44/-/17 кв. м., 19/25 поверх фото 31 кім. квартира, 44/-/17 кв. м., 19/25 поверх фото 41 кім. квартира, 44/-/17 кв. м., 19/25 поверх фото 5

Вартість 69 500 $

Ціна за м2: 1 580 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Всеволода Змієнка вул., 34/21

  • 1 кім

  • 44 / - / 17 м2

  • 19 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212879177
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 44
  • Кухня: 17
  • Поверх: 19
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Продаж 1к квартири у Варшавському 3.

Перепоступка.
Будинок 7.8, введений в експлуатацію. Можна заходити на ремонт.
Площа 44 м2
Поверх 19

1кімнатна квартира з функціональним плануванням, яка складається з кухні-вітальні, спальні, гардеробної та санвузла.
Встановлено німецькі стеклопакети Rehau, радіатори та лічильники.
Квартира світла, не кутова, вікна виходять у двір та на зелену зону. Східна сторона.

У будинку встановлено генератор. Поруч з будинком знаходиться паркінг.
Закрита територія двору.
На території ЖК знаходяться магазини,кав'ярні, спорткомплекс, Нова пошта, салони краси. 3хв до ТЦ Ретровіль.
В пішій доступності озеро, парк та ліс.

Зручна транспортна розв'язка, 10 хв до метро Нивки, 15 хв до метро Оболонь, 30 хв до центру.
Поруч будується станція метро.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 870 350 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
44 298 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін