Продаж 3-кімнатної квартири Кудряшова ул., 20г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 107/58/13 кв. м., 18/25 поверх фото 1

Вартість 215 000 $

Ціна за м2: 2 009 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Кудряшова ул., 20г
м. Вокзальна

  • 3 кім

  • 107 / 58 / 13 м2

  • 18 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212879397
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 107
  • Житлова: 58
  • Кухня: 13
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Пропонується затишна, 3к квартира в житловому комплексі бізнес-класу «Пори року», за адресою вул. Кудряшова (Мокра) 20г.

Про квартиру:
Загальна площа – 107 м2.
Поверх 18/25

Раціональне планування:
2 спальні, простора вітальня, окрема кухня, два санвузли, 2 лоджії.

Авторський дизайн та якісний ремонт! На підлозі паркет-дошка, меблі на індивідуальне замовлення. Цілком укомплектована всім необхідним для життя!

Є підігрів підлоги, кондиціонери, бойлер, теплолічильник.
Дуже тепла квартира!

Територія ЖК закрита, обладнана дитячими майданчиками та місцями загального користування, є підземний паркінг.
Через дорогу чудовий Солом'янський Ландшафтний парк!

Хороша транспортна розв'язка до ст. М. Вокзальна 12 хвилин. У пішій доступності зупинки громадського транспорту. Поруч державні школи та дитячі садки, супермаркети, відділення поштових служб, заклади громадського харчування.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
8 879 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
137 038 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди