Продаж 1-кімнатної квартири Академика Лебедева ул., 1к1

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 42/18/13 кв. м., 5/7 поверх фото 11 кім. квартира, 42/18/13 кв. м., 5/7 поверх фото 21 кім. квартира, 42/18/13 кв. м., 5/7 поверх фото 31 кім. квартира, 42/18/13 кв. м., 5/7 поверх фото 41 кім. квартира, 42/18/13 кв. м., 5/7 поверх фото 5

Вартість 75 000 $

Ціна за м2: 1 786 $

Київ
Голосіївський
Феофанія мкр.
Академика Лебедева ул., 1к1

  • 1 кім

  • 42 / 18 / 13 м2

  • 5 / 7

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212880614
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 42
  • Житлова: 18
  • Кухня: 13
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 7
  • Ліфт: немає

Опис

Продам 1кімнатну з ремонтом .
ЖК Казка.
Голосіівський район.
Адреса: м. Київ, вул. Лебедєва, 1, корп. 1
Поверх: 5 з 7
Будинок 2015 року.
Квартира з капітальним ремонтом.
Простора кухня-вітальня,окрема спальня, засклений балкон.
Вбудована кухня з побутовою технікою : посудомийна машина, холодильник, пральна машинка, кондиціонер.
Загальна площа 42 кв.м, житлова 18 кв.м, кухня-вітальня-13.2.кв.м

Житловий комплекс «Казка» розташований поряд з парковою зоною Феофанія та Голосіівським лісом.
Закрита територія під охороною та відеонаглядом, паркінг.
На теріторіі є магазини, кафе, Нова Пошта, дитячі площадки та спортмайданчик.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 097 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
47 804 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті