Продаж 1-кімнатної квартири Академика Заболотного ул., 148в

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 41/16/12 кв. м., 2/17 поверх фото 11 кім. квартира, 41/16/12 кв. м., 2/17 поверх фото 21 кім. квартира, 41/16/12 кв. м., 2/17 поверх фото 31 кім. квартира, 41/16/12 кв. м., 2/17 поверх фото 41 кім. квартира, 41/16/12 кв. м., 2/17 поверх фото 5

Вартість 53 000 $

Ціна за м2: 1 293 $

Київ
Голосіївський
Феофанія мкр.
Академика Заболотного ул., 148в

  • 1 кім

  • 41 / 16 / 12 м2

  • 2 / 17

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212881085
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 41
  • Житлова: 16
  • Кухня: 12
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 17
  • Ліфт: є

Опис

Пропоную вашій увазі однокімнатну квартиру в прекрасному
ЖК Комфорт класу
'Кришталеві Джерела'.

Вул. Заболотного 148В ,
2/17 пов.
Монолітно-каркасний будинок комфорт класу з підвищеною тепло і звукоізоляцією, власна котельна.

Хороше розташування, поруч парк і розвинена інфраструктура, заїзд як з Метрологічною так і із Заболотного.

Відмінне планування.
Будинок введено в експлуатацію, отримано право власності (чудово підійде тим у кого кредит, або опікунський).
Метраж за документами 41 м2
Одна з кращих пропозицій на квартиру з документами в даному ЖК.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 188 900 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
33 781 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті