Продаж 1-кімнатної квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 24б

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 31/18/10 кв. м., 15/21 поверх фото 11 кім. квартира, 31/18/10 кв. м., 15/21 поверх фото 21 кім. квартира, 31/18/10 кв. м., 15/21 поверх фото 31 кім. квартира, 31/18/10 кв. м., 15/21 поверх фото 41 кім. квартира, 31/18/10 кв. м., 15/21 поверх фото 5

Вартість 92 000 $

Ціна за м2: 2 968 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 24б
м. Васильківська

  • 1 кім

  • 31 / 18 / 10 м2

  • 15 / 21

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212881940
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 31
  • Житлова: 18
  • Кухня: 10
  • Поверх: 15
  • Поверхів: 21
  • Ліфт: є

Опис

Продається 1к квартира 31 м2 з ремонтом в ЖК Нова Англія за адресою вул. Максимовича, 24-Б, будинок Лінкольн.

Продаж по перепоступці, власник переоформлення сплачує самостійно - мінімальні витрати на придбання цієї квартири!

Площа загальна 31 м² . 15 поверх . Вид з вікон на зелений комплекс ЖК «Парк Ленд»

Квартира з дорогим авторським ремонтом, куди хочеться заїхати вже сьогодні. Ніхто не жив. Все — абсолютно нове, кожна деталь продумана до дрібниць. Ідеальний варіант для життя або під орендний бізнес преміум-класу.

• дизайнерський ремонт з LED-підсвіткою та зонуванням
• пральна машинка
• посудомийка
• інверторний кондиціонер
• 2 шафи
• зворотній осмос (чиста питна вода)
• рекуператор ( свіже повітря)
• коштовні вбудовані та м’які меблі
• фірмове ліжко з нішами для зберігання
• вивід під інвертор/акумулятор
• швидкісний інтернет — оптоволокно

ЖК Нова Англія – популярний житловий комплекс із сучасною інфраструктурою та закритою територією. Це чудове місто в місті, підземний та наземний паркінг, велика школа, дитячий садок, якісні дитячі майданчики, дитячі гуртки, спортивний майданчик, тенісний корт, міні-футбол, салони, клініки, сімейний лікар, майданчик для собак, кафе, ресторан, маркети.

Метро Васильківська на відстані 700 метрів – 10-15 хвилин пішки. Зупинка громадського транспорту розташована біля комплексу.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 799 599 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
58 639 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.