Продаж 2-кімнатної квартири Науки просп., 80А/73

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 82/37/17 кв. м., 17/22 поверх фото 12 кім. квартира, 82/37/17 кв. м., 17/22 поверх фото 22 кім. квартира, 82/37/17 кв. м., 17/22 поверх фото 32 кім. квартира, 82/37/17 кв. м., 17/22 поверх фото 42 кім. квартира, 82/37/17 кв. м., 17/22 поверх фото 5

Вартість 126 000 $

Ціна за м2: 1 537 $

Київ
Голосіївський
Мишоловка мкр.
Науки просп., 80А/73

  • 2 кім

  • 82 / 37 / 17 м2

  • 17 / 22

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212881973
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 82
  • Житлова: 37
  • Кухня: 17
  • Поверх: 17
  • Поверхів: 22
  • Ліфт: є

Опис

Локація: Голосіївський район, просп. Науки, 80А/73

Характеристики квартири:
• Площа: 82 м²
• Кількість кімнат: 2 кімнати (роздільне планування)
• Поверх: 17/22
• Тип будинку: монолітно-каркасний будинок 2011 року
• Опалення: власна котельня

Стан та ремонт:
• Хороший ремонт
• З меблями: ліжко, диван
• Техніка: Холодильник, пральна машина, кондиціонер, холодильник, телевізор

Інфраструктура та локація:
• Транспорт: м. Деміївська - 25 хв на транспорті
• Магазини, супермаркети: АТБ
• Школи, садки: школа - 15 хв пішки (школа №122), дитячий садочок (106)
• Парковка/паркінг: безкоштовна парковка біля будинку
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 203 800 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
80 310 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті