Продаж 3-кімнатної квартири Лесі Українки пр.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 13 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 23 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 33 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 43 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 53 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 63 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 73 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 83 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 93 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 103 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 113 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 123 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 133 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 143 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 153 кім. квартира, 140/-/- кв. м., 3/14 поверх фото 16

Вартість 170 000 $

Ціна за м2: 1 214 $

Дніпро
Центральний
Проспект Поля (Верх і Низ Кірова) мкр.
Лесі Українки пр.

  • 3 кім

  • 140 / - / - м2

  • 3 / 14

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212882509
  • Кількість кімнат: 3
  • Студія: -
  • Загальна площа: 140
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 14
  • Ліфт: немає

Опис

Продается 3х комнатная квартира в центре города — проспект Леси Украинки(Пушкина), 13.

• Площадь: 140 кв.м. Этаж 3/14. Кирпичный дом. Закрытая территория.

• Современный ремонт с использованием качественных материалов. Пространство продумано до мелочей для вашего комфорта и удобства.                                                                            • Просторная прихожая с большим шкафом.

• Уютная гостиная, совмещенная с кухней-студией ( Холодильник, Духовой Шкаф, Микроволновая печь, Посудомойка) итд.+ 2 отдельные комнаты со своим санузлом и гардеробом.

• Встроенная мебель и техника включены в стоимость.

• Дом находится в крутой локации с развитой инфраструктурой, рядом остановки общественного транспорта. Магазины, кафе, школы и детские сады в шаговой доступности.

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 020 999 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
108 355 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди