Продаж 4-кімнатної квартири Кадетский гай ул., 6

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 155/100/45 кв. м., 14/16 поверх фото 14 кім. квартира, 155/100/45 кв. м., 14/16 поверх фото 24 кім. квартира, 155/100/45 кв. м., 14/16 поверх фото 34 кім. квартира, 155/100/45 кв. м., 14/16 поверх фото 44 кім. квартира, 155/100/45 кв. м., 14/16 поверх фото 5

Вартість 239 000 $

Ціна за м2: 1 542 $

Київ
Солом'янський
Кадетський Гай мкр.
Кадетский гай ул., 6

  • 4 кім

  • 155 / 100 / 45 м2

  • 14 / 16

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212883267
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 155
  • Житлова: 100
  • Кухня: 45
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 16
  • Ліфт: є

Опис

Дворівневі апартаменти загальною площею 155 м2 за адресою вул. Кадетський Гай 6.
14/16 поверх.
Апартаменти складаються з трьох спальних кімнат, трьох с/в, гардеробної кімната, двох заскленних лоджій та відкритої тераси, повністю укомплектовані меблями та побутовою технікою. Всі кімнати обладнані інверторними кондиціонерами, також встановлена автономна система опалення.
На першому рівні знаходиться велика вітальня з кухнею площею 45 м2, гостьва спальня з лоджією, гостьовий с/в та дитячою спальнею з лоджією та своїм с/в.
На другому рівні розташована господарська спальня зі своїм с/в, гардеробна та відкрита терасса розрахованою на чотирьох осіб. При необхідності можна користуватися підземним паркінгом.
На першому поверсі будинку фітнес клуб, поруч з будинком супермаркет Новус, безліч ресторанів, повний комплекс побутових послуг. Також поруч озеро з обладнаними майданчиками для грилю.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
9 870 700 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
152 335 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності