Продаж 3-кімнатної квартири Степана Бандери вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 13 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 23 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 33 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 43 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 53 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 63 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 73 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 83 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 93 кім. квартира, 86/-/- кв. м., 16/20 поверх фото 10

Вартість 130 000 $

Ціна за м2: 1 512 $

Дніпро
Центральний
Парк Лазаря Глоби мкр.
Степана Бандери вул.

  • 3 кім

  • 86 / - / - м2

  • 16 / 20

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212883405
  • Кількість кімнат: 3
  • Студія: -
  • Загальна площа: 86
  • Поверх: 16
  • Поверхів: 20
  • Ліфт: немає

Опис

Продажа 3к студия в ЖК Баку 

Площадь: 86 м? | 16/20 эт.

Планировка: кухня-студия, две спальни, два с/у, гардеробная и балкон.

Квартира оснащена системой очистки воды и оборудована тёплыми полами.

Установлена современная охранная система Ajax, а также электрические шторы.

Ремонт выполнен из качественных современных материалов.

В стоимость входит кладовая, расположенная на этаже.

Есть возможность приобретения машиноместа в паркинге.

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 369 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
82 860 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті