Продаж 2-кімнатної квартири Елизаветы Чавдар ул., 14

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 63/29/14 кв. м., 13/24 поверх фото 12 кім. квартира, 63/29/14 кв. м., 13/24 поверх фото 22 кім. квартира, 63/29/14 кв. м., 13/24 поверх фото 32 кім. квартира, 63/29/14 кв. м., 13/24 поверх фото 42 кім. квартира, 63/29/14 кв. м., 13/24 поверх фото 5

Вартість 90 000 $

Ціна за м2: 1 429 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Елизаветы Чавдар ул., 14

  • 2 кім

  • 63 / 29 / 14 м2

  • 13 / 24

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212883476
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 63
  • Житлова: 29
  • Кухня: 14
  • Поверх: 13
  • Поверхів: 24
  • Ліфт: є

Опис

Пропонується на продаж 2-х кімнатна квартири на вул Чавдар,14 .
Квартир знаходиться в утепленому будинок –забудови 2014 року в 12 хвилинах пішої ходи від метро «Осокорки»! Загальна площа квартири майже 63 кв.м та розташована на 13 поверсі -24-поверхівки. Квартира має 2 кімнати площею 17,3 та 12,2 кв.м та кухня-вітальня 14,1 кв.м., санвузол роздільний: ванна кімната 3,3 кв. м. вбиральня 1,5 кв.м . Квартира в охайному житловому стані. Дуже світла і тепла. На поверсі біля квартира є закритий хол, що дуже зручно для зберігання велосипеда чи дитячого візочка. Квартира продається з усіма меблями та технікою. Гарний варіант для оренди . В під’їзд, чисто , тихо. є консьєрж. Гарна інфраструктури в пішій доступності все необхідне для життя від маленького магазину в сусідньому будинку, шкіл та садочків до парку Осокорки.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 716 999 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
57 364 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін