Продаж 2-кімнатної квартири Бучмы Амвросия ул., 8

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 12 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 22 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 32 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 42 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 52 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 62 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 72 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 82 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 92 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 102 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 112 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 122 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 132 кім. квартира, 46/-/10 кв. м., 10/16 поверх фото 14

Вартість 73 000 $

Ціна за м2: 1 587 $

Київ
Дніпровський
Березняки мкр.
Бучмы Амвросия ул., 8
м. Лівобережна

  • 2 кім

  • 46 / - / 10 м2

  • 10 / 16

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212883633
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 46
  • Кухня: 10
  • Поверх: 10
  • Поверхів: 16
  • Ліфт: є

Опис

Продається двокімнатна квартира по вул. А. Бучми 8 на Березняках:

* Розташована на 10 поверсі 16 поверхового будинку.
* Загальна площа - 46 кв.м., окрема спальня, простора вітальня, велика кухня 10 м2 об'єднана з лоджією, суміщений санвузол.
* Квартира з якісним ремонтом, підлога - сучасний паркет, кахель, стіни - венеціанська штукатурка, нова сантехніка, електрика.
* Облаштована меблями (двоспальне ліжко, новий диван, столи, тумби, багато шаф для зберігання речей) та технікою (кондиціонер, домофон, холодильник, посудомийна та пральна машини)
* В квартирі є газ, встановлена сигналізація.

Парадне з ремонтом, консьерж-сервісом та відеоспостереженням.
Три ліфти в гарному стані.
Поруч з будинком гарна алея з квітами та лавочками, озеро Тельбін з пляжем та місцями для прогулянок і відпочинку, супермаркети, магазини, школи, дит. садочки, зупинка громадського транспорту.
Квартира вільна - передача ключів на угоді!

Сподобалась пропозиція? Телефонуйте за вказаним номером телефону!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 014 900 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
46 529 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності