Продаж 3-кімнатної квартири Тбилисский пер., 1

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 98/64/20 кв. м., 18/25 поверх фото 13 кім. квартира, 98/64/20 кв. м., 18/25 поверх фото 23 кім. квартира, 98/64/20 кв. м., 18/25 поверх фото 33 кім. квартира, 98/64/20 кв. м., 18/25 поверх фото 43 кім. квартира, 98/64/20 кв. м., 18/25 поверх фото 5

Вартість 189 000 $

Ціна за м2: 1 929 $

Київ
Солом'янський
Шулявка мкр.
Тбилисский пер., 1
м. Політехнічний інститут

  • 3 кім

  • 98 / 64 / 20 м2

  • 18 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212884041
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 98
  • Житлова: 64
  • Кухня: 20
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Продається 3-кімн. квартира, 98м2, 18/25 поверх, провулок Тбіліський 1/26. Квартира з дизайнерским ремонтом, 3 хв. пішки від м.Політех, в новому сучасному монолітно-каркасному будинку. Є дві спальні з двоспальним ліжками, кухня, вітальня, гардеробна. Повністю укомплектована сучасною італійською технікою та меблями. В ванні прально-сушильна машина. По всій квартирі є тепла підлога. В кожній кімнаті є кондиціонер. Поруч супермаркети, ресторани, парк, поліклініка, школа, садочок, зручна інфраструктура, все поряд. Укриття в підвалі будинку або поряд в метро. Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 805 699 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
120 466 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті