Продаж 4-кімнатної квартири Никольско-Слободская ул., 4д

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 130/79/15 кв. м., 9/13 поверх фото 14 кім. квартира, 130/79/15 кв. м., 9/13 поверх фото 24 кім. квартира, 130/79/15 кв. м., 9/13 поверх фото 34 кім. квартира, 130/79/15 кв. м., 9/13 поверх фото 44 кім. квартира, 130/79/15 кв. м., 9/13 поверх фото 5

Вартість 280 000 $

Ціна за м2: 2 154 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Никольско-Слободская ул., 4д

  • 4 кім

  • 130 / 79 / 15 м2

  • 9 / 13

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212884091
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 130
  • Житлова: 79
  • Кухня: 15
  • Поверх: 9
  • Поверхів: 13
  • Ліфт: є

Опис

Вул. Микільсько-Слобідська 4Д
Будинок 2005 р
Дніпровський р-н

Площа 130 м2
Поверх 9
Поверховість 13

В квартирі було здійснено авторський, преміальний ремонт у 2013 р. Використовувались натуральні матеріали для виготовлення меблів, дверей, підлоги, та декоративного оздоблення: дерево, таке як дуб, ясень. Італійська цегла. Встановлено систему фільтрації та помʼякшення води, система іонізації крану. Є камін. Преміальні виробники техніки та сантехніки. Більшість позицій в меблях та декоративному оздобленні ексклюзив, який розроблявся індивідуально під замовлення.

Планування:
Кухня
Вітальня
Основна спальня
2 Дитячі
Гардеробна
2 санвузли
2 балкони

В квартирі дуже багато місць для зберігання. З вікон відкривається неймовірний краєвид на дніпро, Лавру, та Батьківщину мати.
Будинок з цегли, має закриту територію від сторонніх авто. Є консьєрж.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
11 564 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
178 468 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта