Продаж 3-кімнатної квартири Ушакова Николая ул., 34А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 98/-/20 кв. м., 13/15 поверх фото 13 кім. квартира, 98/-/20 кв. м., 13/15 поверх фото 23 кім. квартира, 98/-/20 кв. м., 13/15 поверх фото 33 кім. квартира, 98/-/20 кв. м., 13/15 поверх фото 43 кім. квартира, 98/-/20 кв. м., 13/15 поверх фото 5

Вартість 138 000 $

Ціна за м2: 1 408 $

Київ
Святошинський
Біличі мкр.
Ушакова Николая ул., 34А

  • 3 кім

  • 98 / - / 20 м2

  • 13 / 15

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212884137
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 98
  • Кухня: 20
  • Поверх: 13
  • Поверхів: 15
  • Ліфт: немає

Опис

Пропоную видову 3-х кімнатну квартиру (98м2) в цегляному будинку на вулиці Миколи Ушакова, 34А (Святошинський район, Новобіличі).

Ремонт в сучасному стилі. Повністю укомплектована всіма необхідними меблями і побутовою технікою для комфортного життя.

Планування:
- велика кухня 20м2
- гостьова кімната 18м2
- дитяча кімната 15м2
- кімната господарів 14,5м2
- ванна кімната 4м2
- туалет 2м2
- просторий хол 18м2
- засклені дві лоджії + балкон

Всі меблі і побутова техніка залишається.

Дім 2005 року. Два ліфта (пасажирський і грузовий). Консьерж.
Спокійний район. Все необхідне в пішій доступності. Поруч прекрасний ліс і озеро.
До метро Академмістечко - 15 хвилин.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 699 400 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
87 959 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін