Продаж 3-кімнатної квартири Энтузиастов ул., 31

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 57/-/7 кв. м., 7/9 поверх фото 1

Вартість 59 500 $

Ціна за м2: 1 044 $

Київ
Дніпровський
Русанівка мкр.
Энтузиастов ул., 31

  • 3 кім

  • 57 / - / 7 м2

  • 7 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212884167
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 57
  • Кухня: 7
  • Поверх: 7
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: є

Опис

Квартира трикімнатна, чешка. на Русанівці . Загальна площа 57 м2. Перепланування узгоджене і внесене в єдиний державний реєстр нерухомого майна. Вікна замінені частково. Квартира тепла і світла, зимою не потребує додаткових опалювальних пристроїв. чистий під'їзд. Квартира потребує косметичного ремонту. Продається разом з меблями і холодильником за бажанням покупця.
Будинок на Ентузіастів 31 розташований в 1,2 км від метро, 200 метрів до зупинки автобуса, 1,5 км до міської кільцевої електрички. Вікна виходять в тихий двір.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 457 350 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
37 924 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті