Продаж 3-кімнатної квартири Шота Руставели ул., 27

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 105/28/41 кв. м., 3/7 поверх фото 13 кім. квартира, 105/28/41 кв. м., 3/7 поверх фото 23 кім. квартира, 105/28/41 кв. м., 3/7 поверх фото 33 кім. квартира, 105/28/41 кв. м., 3/7 поверх фото 43 кім. квартира, 105/28/41 кв. м., 3/7 поверх фото 5

Вартість 294 000 $

Ціна за м2: 2 800 $

Київ
Печерський
Черепанова гора мкр.
Шота Руставели ул., 27
м. Палац спорту

  • 3 кім

  • 105 / 28 / 41 м2

  • 3 / 7

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212884245
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 105
  • Житлова: 28
  • Кухня: 41
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 7
  • Ліфт: є

Опис

✨ Просторная 3-комнатная квартира с дизайнерским ремонтом и техникой премиум-класса в центре Киева!

📍 Адрес: ул. Шота Руставели, 27
🏢 Этаж: 3-й из 7 (лифт Otis)
📏 Площадь: 105 м²

Светлая, уютная квартира после капитального ремонта 2015 года с перепланировкой (все документы в наличии). Сейчас – после косметического обновления, готова к проживанию! 🏡

🌆 Локация и инфраструктура:
• В самом сердце Киева, рядом школы, садики, магазины, кафе и рестораны
• Удобный доступ к метро, основным транспортным артериям и деловым центрам
• Идеальный вариант для жизни в центре с комфортом, безопасностью и стилем

🏡 Квартира сочетает пространство, премиум-технику, современные системы комфорта и центральную локацию, что делает её уникальной на рынке недвижимости.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
12 142 200 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
187 391 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін