Продаж 4-кімнатної квартири Урицкого ул./ Липкивского Василия, 18

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 151/80/40 кв. м., 7/17 поверх фото 14 кім. квартира, 151/80/40 кв. м., 7/17 поверх фото 24 кім. квартира, 151/80/40 кв. м., 7/17 поверх фото 34 кім. квартира, 151/80/40 кв. м., 7/17 поверх фото 44 кім. квартира, 151/80/40 кв. м., 7/17 поверх фото 5

Вартість 176 000 $

Ціна за м2: 1 166 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Урицкого ул./ Липкивского Василия, 18
м. Вокзальна

  • 4 кім

  • 151 / 80 / 40 м2

  • 7 / 17

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212884484
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 151
  • Житлова: 80
  • Кухня: 40
  • Поверх: 7
  • Поверхів: 17
  • Ліфт: є

Опис

Продаж просторої квартири в Солом'янському районі столиці у цегляному будинку бізнес-класу, 2011 року побудови по вулиці Митрополита Липківського, 18.

Квартира 151 м2 розміщена на 7-му поверсі.

Є дизайн-проєкт та розпочато його реалізацію, зокрема здійснено заміну вікон на вікна з алюмінієвим профілем та задля оптимізації простору - демонтаж міжкімнатних перегородок (не несучих конструкцій!) .

В будинку: два ліфти (пасажирський і вантажний), консьєрж, відеонагляд, підземний паркінг з інтернетом та санвузлом (слугує укриттям при повітряних тривогах).

Розвинена інфраструктура. Поруч центральний залізничний вокзал, магазини, аптеки, пологовий, лікарня. До червоної гілки метро - 14 хв. пішки або 5 хв. на авто.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 268 799 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
112 180 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін