Продаж 3-кімнатної квартири Назаровская ул. (Ветрова), 17

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 198/103/80 кв. м., 4/4 поверх фото 13 кім. квартира, 198/103/80 кв. м., 4/4 поверх фото 23 кім. квартира, 198/103/80 кв. м., 4/4 поверх фото 33 кім. квартира, 198/103/80 кв. м., 4/4 поверх фото 43 кім. квартира, 198/103/80 кв. м., 4/4 поверх фото 5

Вартість 525 000 $

Ціна за м2: 2 652 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Назаровская ул. (Ветрова), 17
м. Університет

  • 3 кім

  • 198 / 103 / 80 м2

  • 4 / 4

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212884713
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 198
  • Житлова: 103
  • Кухня: 80
  • Поверх: 4
  • Поверхів: 4
  • Ліфт: немає

Опис

Продаж унікальної квартири в історичному будинку - вул. Назарівська,17. М. Університет, Шевченківський район, Центр.

Простора 3к кімнатна квартира площею 198м2 розташована на 4 поверсі, де всього 6 квартир - тиша, комфорт і приватність.

Особливості:
- діючий камін із мармуровим порталом - створює атмосферу затишку та тепла
- панорамний вид на Ботанічний сад - зелень, простір і спокій
- підведений газ
- нова електрика та розводка по всій квартирі вже виконана
- замовлені змішувачі. Виготовлені під замовлення і вже входять у вартість
- підлога підготовлена під укладання паркету
- метро Університет - у пішій доступності (5хв)
- високі стелі та великі арочні вікна з природним освітленням.

* Простора кухня-вітальня 80м2 для сімейних вечорів та прийому гостей з видом на Ботанічний сад
* пральна кімната
* спальня (master bedroom) з власною ванною кімнатою
* гостьовий санвузол
* дитяча кімната з ігровою зоною
* 2 відкритих балкони для ранкової кави чи вечірнього відпочинку.

Будинок із характером і душею - ідеальний варіант для цінителів простору, спокою та елегантної архітектури в самому серці Києва і потенціалом створити унікальний дім.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
21 682 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
334 628 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами