Продаж 3-кімнатної квартири Старонаводницкая ул., 8

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 101/60/10 кв. м., 13/18 поверх фото 13 кім. квартира, 101/60/10 кв. м., 13/18 поверх фото 23 кім. квартира, 101/60/10 кв. м., 13/18 поверх фото 33 кім. квартира, 101/60/10 кв. м., 13/18 поверх фото 43 кім. квартира, 101/60/10 кв. м., 13/18 поверх фото 5

Вартість 180 000 $

Ціна за м2: 1 782 $

Київ
Печерський
Печерськ мкр.
Старонаводницкая ул., 8
м. Печерська

  • 3 кім

  • 101 / 60 / 10 м2

  • 13 / 18

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212885703
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 101
  • Житлова: 60
  • Кухня: 10
  • Поверх: 13
  • Поверхів: 18
  • Ліфт: є

Опис

Продаж квартири 101 м2 за адресою вул.Старонаводницька, 8, Печерськ. Совміновський цегляний будинок на 1 парадне. В будинку 3 лифти. Квартира на 13 поверсі. З вікон неймовірний краєвид на Києво-Печерську лавру і Батьківщину мати. Навколо будинку зелена зона з фруктовими деревами. Є охороняєма парковка.
В квартирі виконан ремонт. На підлозі в кімнатах гарний паркет, в коридорі ламінат. Дві спальні кімнати, велика вітальня, окрема кухня, роздільні санвузли, гардеробна, хозкімната. В кімнаті кондиціонер, є пральна машина.
Метро Печерська 10 хв пішки, поруч ліцей' Лідер'.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 433 999 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
114 729 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін