Продаж 3-кімнатної квартири Набережно-Рыбальская ул., 3

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 85/-/30 кв. м., 8/9 поверх фото 13 кім. квартира, 85/-/30 кв. м., 8/9 поверх фото 23 кім. квартира, 85/-/30 кв. м., 8/9 поверх фото 33 кім. квартира, 85/-/30 кв. м., 8/9 поверх фото 43 кім. квартира, 85/-/30 кв. м., 8/9 поверх фото 5

Вартість 255 000 $

Ціна за м2: 3 000 $

Київ
Подільський
Рибальський острів мкр.
Набережно-Рыбальская ул., 3

  • 3 кім

  • 85 / - / 30 м2

  • 8 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212886213
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 85
  • Кухня: 30
  • Поверх: 8
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: є

Опис

Пропонується НОВА 3-кімнатна квартира в ЖК Rybalsky, Набережно-Рибальська дорога, 3.

8 поверх із 9
Площа — 85 м² + велика тераса Двостороннє планування

В квартирі НІХТО НЕ ЖИВ, має продумане планування:
— дві окремі спальні, одна з яких із власним санвузлом (ванна)
— другий санвузол з душовою
— простора кухня-вітальня з виходом на терасу
Ремонт виконано за дизайнерським проєктом для власного проживання.
Стіни оформлені декоративною штукатуркою, встановлена система фільтрації води (загальна та питна), квартира укомплектована необхідною технікою та частково меблями
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
10 531 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
162 533 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті