Продаж 1-кімнатної квартири Зоряний бул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 11 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 21 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 31 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 41 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 51 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 61 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 71 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 81 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 91 кім. квартира, 38/20/15 кв. м., 7/19 поверх фото 10

Вартість 41 500 $

Ціна за м2: 1 092 $

Дніпро
Соборний
Підстанція мкр.
Зоряний бул.

  • 1 кім

  • 38 / 20 / 15 м2

  • 7 / 19

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212886711
  • Кількість кімнат: 1
  • Студія: -
  • Загальна площа: 38
  • Житлова: 20
  • Кухня: 15
  • Поверх: 7
  • Поверхів: 19
  • Ліфт: немає

Опис

Продаётся квартира в современном жилом комплексе ГРАНИ — выгодное решение для инвестиций или проживания

Расположение: ЖК “ГРАНИ”, один из лучших новостроев города

Площадь: 38 м?

Этаж: 7

Квартира светлая, с продуманной планировкой и современными коммуникациями. Отлично подойдёт для жизни или сдачи в аренду — высокий спрос и стабильный доход гарантированы.

ЖК “ГРАНИ” — это качество строительства, закрытая территория, современные лифты, подземный паркинг и развитая инфраструктура. Всё необходимое рядом: магазины, кафе, транспорт, школы и зоны отдыха.

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 713 949 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
26 451 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті