Продаж 1-кімнатної квартири Миколи Руденка вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 11 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 21 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 31 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 41 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 51 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 61 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 71 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 81 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 91 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 101 кім. квартира, 30/19/7 кв. м., 1/9 поверх фото 11

Вартість 13 999 $

Ціна за м2: 467 $

Дніпро
Центральний
Проспект Поля (Верх і Низ Кірова) мкр.
Миколи Руденка вул.

  • 1 кім

  • 30 / 19 / 7 м2

  • 1 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212887589
  • Кількість кімнат: 1
  • Студія: -
  • Загальна площа: 30
  • Житлова: 19
  • Кухня: 7
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: немає

Опис

Однокомн.кв., 30м2, 1поверх 9эт. будинку, по вулиці Руденко, б.108(раніше вул.Войцеховича) лічильник води, заміна каналіз. стояка та водопровідних труб.Можливе збільшення до 60м2, за рахунок сусідської площі, висота стелі 3м, під свій ремонт.
С транспорной развязкой:Фрунзенский, левобережний, слобожанский, солнечний, парус, червоний камінь, покровський, західний, косиора, хмельницокого, тополь, гагарина, победа, центр-Руденко(Поля, Робоча, Пушкина, Титова, хороброго, слобожанськи
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
578 158 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
8 922 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті