Продаж 2-кімнатної квартири Белицкая ул., 18

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 12 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 22 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 32 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 42 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 52 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 62 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 72 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 82 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 92 кім. квартира, 68/-/16 кв. м., 9/20 поверх фото 10

Вартість 99 900 $

Ціна за м2: 1 469 $

Київ
Подільський
Замковище мкр.
Белицкая ул., 18
м. Нивки

  • 2 кім

  • 68 / - / 16 м2

  • 9 / 20

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212887905
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 68
  • Кухня: 16
  • Поверх: 9
  • Поверхів: 20
  • Ліфт: є

Опис

Продається затишна 2-кімнатна квартира в Подільському районі Києва.

Квартира розташована на 9 поверсі 20-поверхового будинку. Загальна площа 68 м², простора кухня — 16 м². Зручне двостороннє планування, що забезпечує багато світла та гарну вентиляцію.

Виконаний якісний ремонт — можна одразу заїжджати без додаткових вкладень.

В квартирі велика сучасна кухня з гарним краєвидом, облаштована індукційною плитою та духовкою Bosch, передбачено багато місця для зберігання. Встановлено підігрів підлоги.

Світла кімната з вікнами на схід наповнює простір природним світлом. Друга кімната простора, із заскленою лоджією.

Санвузол роздільний, великий та зручний. Встановлено бойлер Bosch і пральну машину Samsung.

На поверсі є додатковий простір для зберігання велосипедів, встановлені нові броньовані двері.

Будинок із закритою територією під охороною, в’їзд через шлагбаум, є паркування. Автономна котельня з генератором забезпечує тепло навіть під час відключень. Діє ОСББ, під’їзд чистий та доглянутий. У будинку встановлений поштомат Нової Пошти.

Поруч усе необхідне для життя: парк, школи, дитячі садки, ринок, магазини. Укриття знаходиться всього за 100 метрів. Також поруч будується нова станція метро, що підвищує зручність та інвестиційну привабливість.

Комісію сплачує покупець.

Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 125 869 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
63 675 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.