Продаж 1-кімнатної квартири Никольско-Слободская ул., 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 50/19/13 кв. м., 22/26 поверх фото 11 кім. квартира, 50/19/13 кв. м., 22/26 поверх фото 21 кім. квартира, 50/19/13 кв. м., 22/26 поверх фото 31 кім. квартира, 50/19/13 кв. м., 22/26 поверх фото 41 кім. квартира, 50/19/13 кв. м., 22/26 поверх фото 5

Вартість 150 000 $

Ціна за м2: 3 000 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Никольско-Слободская ул., 10
м. Лівобережна

  • 1 кім

  • 50 / 19 / 13 м2

  • 22 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212888227
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 50
  • Житлова: 19
  • Кухня: 13
  • Поверх: 22
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Русанівська Гавань», вул. Микільсько-Слобідська, будинок 10. Метро Лівобережна 20 хвилин.
Набережна Русанівської протоки.

Комплекс комфорт-класу, побудований за монолітно-каркасною технологією в 2021 році.

Квартира знаходиться в зданому заселеному будинку з генератором та підземним паркінгом.

Загальна площа - 50 м2
Поверх 22 з 25
Працюють опалення, водопостачання, інтернет, ліфт при відключеннях.

Дизайнерський ремонт, гарне планування:

простора кухня із столовою зоною та зоною кабінету. Уся побутова техніка найкращих виробників Bosch, Cooper&hunter, Grohe та ін.;

затишна спальня з панорамним вікном та великим двохспальним ліжком та ортопедичним матрасом;

Передпокій переходить в зону вітальні, де встановлений двохспальний розкладний диван «Blest” із ТВ-зоною.

Ванна з вбудованою сушильною та пральною машиною. Встановлена система захисту від потопу.

Також в квартирі є повністю облаштована гардеробна кімната, де зручно облаштований простір.

Квартира в ідеальному стані, не потребує додаткових вкладень.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 195 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
95 608 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди