Продаж 2-кімнатної квартири Антоновича ул. (Горького), 109

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 12 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 22 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 32 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 42 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 52 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 62 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 72 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 82 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 92 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 102 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 112 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 122 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 132 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 142 кім. квартира, 96/36/32 кв. м., 20/25 поверх фото 15

Вартість 210 000 $

Ціна за м2: 2 188 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Антоновича ул. (Горького), 109
м. Палац Україна

  • 2 кім

  • 96 / 36 / 32 м2

  • 20 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212888641
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 96
  • Житлова: 36
  • Кухня: 32
  • Поверх: 20
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Видова квартира у ЖК “Володимирський” — найкраща пропозиція комплексу!

Ціна: 210 000USD
Площа: 96m2
Кількість кімнат: 2
Поверх: 20
Адреса: вул. Антоновича, 109, поруч з Палацом “Україна”

🏢 Про будинок:
• Бізнес-клас, ЖК “Володимирський”
• Вентильований фасад
• Наповнення зовнішніх стін — повнотіла цегла
• Панорамне скління — алюмінієвий профіль
• Сучасні фінські ліфти KONE
• Система «Розумний дім»
• Цілодобова охорона та відеоспостереження
• Підземний паркінг

🛋 Переваги квартири:
• Видова — панорама на центр міста
• Раціональне планування
• Простора вітальня, кухня з виходом на лоджію
• Високі стелі, великі вікна
• Тиша, приватність, комфорт
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
8 673 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
133 851 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін