Продаж 1-кімнатної квартири Берестейський проспект, 11

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 11 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 21 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 31 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 41 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 51 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 61 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 71 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 81 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 91 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 101 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 111 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 121 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 131 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 141 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 151 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 161 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 171 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 181 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 191 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 201 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 211 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 221 кім. квартира, 53/32/21 кв. м., 34/36 поверх фото 23

Вартість 87 000 $

Ціна за м2: 1 642 $

Київ
Солом'янський
КПІ мкр.
Берестейський проспект, 11

  • 1 кім

  • 53 / 32 / 21 м2

  • 34 / 36

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212888759
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 53
  • Житлова: 32
  • Кухня: 21
  • Поверх: 34
  • Поверхів: 36
  • Ліфт: є

Опис

Пропонується на продаж 1-кімнатна квартира, в житловому комплексі «Manhattan City», за адресою проспект Берестейський 11, Шевченківський район, центр.

Функціональне планування:

- Кухня-студія
- Окрема спальня
- Санвузол з душем
- Засклений балкон

Загальна площа - 53м2.
Поверх - 34 з 36.
Вартість - 87.000 $.
Кількість кімнат - 1.

Сам будинок знаходиться під цілодобовою охороною 24/7.
Можна зняти місце в підземному паркінгу за окрему вартість.

Шикарне місце розташування і відмінно розвинена інфраструктура.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 593 099 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
55 452 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті