Продаж 1-кімнатної квартири вул. Михайла Максимовича, 24

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 11 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 21 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 31 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 41 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 51 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 61 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 71 кім. квартира, 37/-/14 кв. м., 14/16 поверх фото 8

Вартість 95 000 $

Ціна за м2: 2 568 $

Київ
Голосіївський
Теремки-2 мкр.
вул. Михайла Максимовича, 24

  • 1 кім

  • 37 / - / 14 м2

  • 14 / 16

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212889173
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 37
  • Кухня: 14
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 16
  • Ліфт: є

Опис

Нова Англія, Євродвушка, Честер.
Поки оголошення тут -квартира в продажу. Перегляди тільки з реальними клієнтами. Продаж видової однокімнатної квартири з окремою кімнатою-євродвушка, 37 кв.м. з дизайнерським ремонтом в ЖК Нова Англія від власника. Дім Честер 14 поверх, 1 підїзд В квартирі зроблений якісний ремонт, встановлена якісна техніка, повністю мебльована. Квартира світла та затишна. Генератор для ліфтів, Підземний паркінг бомбосховище. Сучасний ЖК Нова Англія з охороною, зоною барбекю, садочком, школою, спортивними майданчиками, дитячими майданчиками та розвинутою інфраструктурою. Готовий бізнес для здачі в оренду (22-25 тисяч грн) Без комісії на ріелторів. Документам більше 3-ох років. Податки сплачую.
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;
Назва ЖК: Нова Англія;
Тип стін: Панельний;
Клас житла: Бізнес;
Планування: Роздільна;
Ремонт: Євроремонт;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина;
Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет;
Комфорт: Кондиціонер, Ванна;
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 923 499 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
60 551 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості