Продаж 2-кімнатної квартири Тараса Шевченко бульв., 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 12 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 22 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 32 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 42 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 52 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 62 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 72 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 82 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 92 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 102 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 112 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 122 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 132 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 142 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 152 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 162 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 172 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 182 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 192 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 202 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 212 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 222 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 232 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 242 кім. квартира, 53/31/8 кв. м., 5/5 поверх фото 25

Вартість 120 000 $

Ціна за м2: 2 264 $

Київ
Шевченківський
Історичний центр мкр.
Тараса Шевченко бульв., 10
м. Театральна

  • 2 кім

  • 53 / 31 / 8 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212889216
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 53
  • Житлова: 31
  • Кухня: 8
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: є

Опис

🏛 2-кімнатна квартира в «сталінці» у серці Києва — унікальна можливість!
📍 Бульвар Тараса Шевченка, 10

Життя в самому центрі столиці — стиль, комфорт і статус. Квартира ідеальна як для життя, так і для інвестицій.

💡 Про квартиру:
• Площа: 53 м², поверх 5/5
• Будинок: цегляна «сталінка», висота стель ~3,10 м
• Над квартирою технічний поверх із повноцінною висотою стелі — додатковий комфорт
• Вид з вікон та балкону: зелена алея бульвару, готель Premier Palace, парк Шевченка — панорами, які не залишать байдужими
• Відкритий балкон для ранкової кави та вечірніх прогулянок повітрям
• Планування: 2 окремі кімнати + кухня
• Санвузол облицьований плиткою
• Паркет, великі вікна, світла атмосфера
• Квартира у житловому стані — готова для життя або під оренду

🌆 Унікальна локація:
• Бульвар Тараса Шевченка — зелена та елітна центральна вулиця Києва
• Перетин із вул. Пушкінською — престижна зона з бізнес-офісами, дипломатичними установами, ресторанами та культурними просторами
• 5 хв до Хрещатика та Бессарабського ринку
• 2 хв до парку Шевченка — зелений оазис для прогулянок у центрі
• Метро «Театральна» та «Університет» пішки
• Престиж і статус району — тут живуть дипломати, бізнесмени, митці
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 956 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
76 486 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку