Продаж 4-кімнатної квартири Вишняковская ул., 7А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 14 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 24 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 34 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 44 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 54 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 64 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 74 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 84 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 94 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 104 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 114 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 124 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 134 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 144 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 154 кім. квартира, 107/58/11 кв. м., 14/14 поверх фото 16

Вартість 81 000 $

Ціна за м2: 757 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Вишняковская ул., 7А

  • 4 кім

  • 107 / 58 / 11 м2

  • 14 / 14

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212889342
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 107
  • Житлова: 58
  • Кухня: 11
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 14
  • Ліфт: є

Опис

Продаж 4-кімнатної квартири, вул. Вишняківська, 7А
📍Дарницький район, м. Харківська / м. Вирлиця
🏢 14 поверх + є технічний поверх
📐 Загальна площа — 107,1 м²

Простора 4-кімнатна квартира з чудовим плануванням — усі кімнати роздільні, велика кухня, засклений балкон і лоджія.
Квартира світла, тепла, у житловому стані. Вікна виходять у двір, де тихо та затишно.
Будинок цегляний, доглянутий під’їзд, два ліфти, охайні сусіди.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 345 300 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
51 628 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті