Продаж 2-кімнатної квартири Жилянская ул., 55

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 12 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 22 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 32 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 42 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 52 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 62 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 72 кім. квартира, 42/-/7 кв. м., 2/5 поверх фото 8

Вартість 73 900 $

Ціна за м2: 1 760 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Жилянская ул., 55
м. Університет

  • 2 кім

  • 42 / - / 7 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212889377
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 42
  • Кухня: 7
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: є

Опис

-кімн., 42 кв.м, вул. Жилянська, 55 — метро «Вокзальна»,
Голосіївський район
43/20/7 кв.м, 2/5 поверх. Цегляний будинок. Вдале перепланування у двокімнатну квартиру.
Кухня та обидві кімнати мають вікна. Простора й світла квартира. Роздільний санвузол.
Найближчі орієнтири: Ботанічний сад ім. Фоміна, парк ім. Шевченка, Протасів Яр, сквер ім. Космодем’янської, сквер Гончара.
Найближчі станції метро: Університет, Вокзальна, Площа Льва Толстого, Золоті ворота, Олімпійська.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 052 070 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
47 102 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті