Продаж 2-кімнатної квартири Салютная ул., 2к16

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 12 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 22 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 32 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 42 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 52 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 62 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 72 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 82 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 92 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 102 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 112 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 122 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 132 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 142 кім. квартира, 71/25/25 кв. м., 5/7 поверх фото 15

Вартість 270 000 $

Ціна за м2: 3 803 $

Київ
Шевченківський
Нивки мкр.
Салютная ул., 2к16

  • 2 кім

  • 71 / 25 / 25 м2

  • 5 / 7

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212889512
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 71
  • Житлова: 25
  • Кухня: 25
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 7
  • Ліфт: є

Опис

Розкішна квартира! Дорогий новий якісний ремонт!
Гра світла, тіней, сонячних променів в інтер'єрі! Сучасний авторський дизайн-проект! Дуже світла, ергономічна, продумана кожна деталь і максимально обіграний простір!
Пропонується в продаж 2 к (71 кв.м) квартира, розташована на зручному 4 поверсі в унікальному ЖК Файна Таун. Вікна виходять на 2 сторони . Кімнати роздільні з просторою кухнею-вітальнею, 2 санвузлами, просторою передпокоєм. Ремонт якісний, використовувалися матеріали зарубіжних виробників, гармонійно підібрана колірна гамма, авторський розпис, поєднання елементів інтер'єру створюють затишок і комфорт. ЖК закритого типу. Метро Нивки 10-15 хвилин пішки. Архітектура європейського зразка, з великим променадом та охороною по периметру. ЖК побудований за принципом місто у місті. На території є дитячий садок, школа, фітнес-клуб, тенісний корт, футбольне поле, спортивні майданчики облаштовані тренажерами, барбекю-зони, басейн. Перші поверхи передбачені під комерцію, що створює певний комфорт. Доглянута територія з багатьма відпочинковими зонами, сучасні дитячі майданчики.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
11 151 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
172 094 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності