Продаж 3-кімнатної квартири Берестейський проспект, 2

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 13 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 23 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 33 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 43 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 53 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 63 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 73 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 83 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 93 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 103 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 113 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 123 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 133 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 143 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 153 кім. квартира, 81/56/9 кв. м., 4/8 поверх фото 16

Вартість 97 999 $

Ціна за м2: 1 210 $

Київ
Шевченківський
Солдатська слобідка мкр.
Берестейський проспект, 2

  • 3 кім

  • 81 / 56 / 9 м2

  • 4 / 8

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212889517
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 81
  • Житлова: 56
  • Кухня: 9
  • Поверх: 4
  • Поверхів: 8
  • Ліфт: немає

Опис

Продається 3-кімнатна квартира в історичному серці Києва — проспект Берестейський, 2 (Галицька площа)!
Це не просто житло — це частинка історії столиці, де колись мешкали видатні лікарі, спортсмени та діячі культури. Тут кожен метр дихає атмосферою інтелігентності й витонченості старого Києва.
Основні характеристики:
Поверх: 4-й із 6-ти, цегляний будинок з ліфтом
Площа: загальна – 81 м², житлова – 56 м², кухня – 9 м²
Кімнати: 26 + 16 + 14 м², суміжно-роздільні
В кімнатах зберігся в гарному стані бамбуковий паркет
Великий засклений балкон як додаткова кімната – 6 м², із краєвидом на проспект
Висота стелі – 2,65 м
Роздільний санвузол
Під ремонт — втіліть власні дизайнерські мрії у серці міста!
Переваги розташування:
Історичний центр із розвиненою інфраструктурою: ТЦ «Україна», цирк, престижні школи, дитсадки, університети, ресторани, банки, фітнес-клуби — все поруч.
Зручна транспортна розв’язка: станції метро Університет, Вокзальна, КПІ — у пішій доступності, зупинка громадського транспорту прямо біля будинку.
Для відпочинку — Ботанічний сад ім. О. В. Фоміна, зелений оазис для прогулянок і натхнення.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 047 358 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
62 463 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди