Продаж 1-кімнатної квартири Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6д

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 11 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 21 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 31 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 41 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 51 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 61 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 71 кім. квартира, 44/-/16 кв. м., 14/25 поверх фото 8

Вартість 83 500 $

Ціна за м2: 1 898 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6д

  • 1 кім

  • 44 / - / 16 м2

  • 14 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212889861
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 44
  • Кухня: 16
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Продається квартира в ЖК «Галактика» (Персей)ідеальний старт для вашої мрії!
44 м² на 14-му поверсі, з краєвидом на Київ;
розумне планування: окрема спальня + простора кухня-вітальня 16 м² (можна зробити кухню-острів чи велику зону відпочинку);
стан «після забудовника» - чисте полотно без чужого ремонту: стяжка, штукатурка, лічильники;
охайна зелена территория з дитячими та спортивними майданчиками з охороною 24/7;
7 хвилин пішки до метро Лівобережна, 15 хвилин на авто до центру.
Тут вже живуть молоді сімї, багато дітей, дружні сусіди справжня маленька галактика в центрі великого міста.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 448 549 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
53 221 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті