Продаж 4-кімнатної квартири вул. Конча-Заспинська (Генерала Матикіна), 16

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 14 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 24 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 34 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 44 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 54 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 64 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 74 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 84 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 94 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 104 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 114 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 124 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 134 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 144 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 154 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 164 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 174 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 184 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 194 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 204 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 214 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 224 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 234 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 244 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 254 кім. квартира, 87/52/15 кв. м., 10/11 поверх фото 26

Вартість 169 000 $

Ціна за м2: 1 943 $

Київ
Голосіївський
Конча-Заспа мкр.
вул. Конча-Заспинська (Генерала Матикіна), 16

  • 4 кім

  • 87 / 52 / 15 м2

  • 10 / 11

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212890069
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 87
  • Житлова: 52
  • Кухня: 15
  • Поверх: 10
  • Поверхів: 11
  • Ліфт: є

Опис

Квартира для родини в сучасному будинку серед лісу Конча-Заспи.
Голосіївський район.
Конча - Заспа.
вул. Конча-Заспинська 16.
Будинок збудований з червоної цегли та утеплений зовні.
4-кімнатна квартира світла, тепла та затишна.
10 поверх, є технічний поверх
87кв.м. загальна площа
Зручне двусторонне планування: кухня-вітальня, з понорамними вікнами, спальна кімната з гардеробной, дві окремі дитячі кімнати, великий санвузол з душ-кабіной, бойлером та пральною машиною.
Сучасний ремонт із заміною всіх вікон, підлога - еко ламінат та стінові панелі KAINDL, італійська преміальна сантехніка Fantini, Catalano та плитка Mutina, FAP Ceramiche.
Велика вітальня, облаштована меблями і поєднана з кухнею та балконом з панорамними вікнами на ліс.
Вбудована кухня з сучасною побутовою технікой Miele Liebherr, встановлена система очищення води Osmos, подрібнювач харчових відходів.
Спальна кімната з обладнаной гардеробной.
Дві дитячих кімнати з меблями та дитячим куточком для спорту.
Великий санвузол с душ кабіною, облаштован вбудованими меблями, є окрема шафа для бойлера, пральноЇ машини та шафа для лічильників води.
Встановлений тепловий лічильник.
Зручні вбудовані шафи на балконі та у передпокої.
Домофон.
Броньовані вхідні двері.
В будинку ОСББ.
Дитячий майданчик у дворі, поруч у лісі спортивний майданчик з настольним тенісом та спортивним обладнанням.
Парковка біля будинку.
Поруч супермаркет Кишеня Селект, дитячий садок, амбулаторія, будинок культури. В лісі є облаштована зона відпочинку, до пляжу на р. Козинка - 700 м. Гарне транспортне сполучення, зупинка транспорта.
До станції метро Видубичи 12км.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 979 699 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж: