Продаж 3-кімнатної квартири Никольско-Слободская ул., 17

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 13 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 23 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 33 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 43 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 53 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 63 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 73 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 83 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 93 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 103 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 113 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 123 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 133 кім. квартира, 103/50/14 кв. м., 5/26 поверх фото 14

Вартість 169 000 $

Ціна за м2: 1 641 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Никольско-Слободская ул., 17

  • 3 кім

  • 103 / 50 / 14 м2

  • 5 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212890276
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 103
  • Житлова: 50
  • Кухня: 14
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Готова видова квартира ЖК Русанівська Гавань будинок 28.
Квартира з прямим панорамним видом на ріку і правий берег Києва.
Загальна площа 103м2 ( згідно бті ). Три окремі спальні , 2 с/в, кухня вітальня .
Будинок введений в експлуатацію , продаж по перепоступці.
ЖК Русанівська Гавань розташовано в мальовничому місті столиці, по вулиці Микільсько-Слобідська .
Поруч Русанівськи сади, Горбачиха, ну і звсіно Дніпро перед вікнами.
Комплекс комфорт класу, закрита територія , охорона і відеоспостереження 24/7.
Багато спортивних і дитячих майданчиків, є своя набережна, міста відпочинку з гарним видом.
В комплексі також є супермаркет Сільпо, Фора, підземні і наземні паркінги, кожний будинок з генератором.
Комплекс розташований в 1 км від метро Лівоборежна, гарне транспортне сполучення, поруч є дитячі садочки і школа, дитяча лікарня, консультативно-діагностичний центр.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 979 699 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
107 718 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди