Продаж 4-кімнатної квартири Окипной Раисы ул., 8

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 14 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 24 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 34 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 44 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 54 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 64 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 74 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 84 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 94 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 104 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 114 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 124 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 134 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 144 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 154 кім. квартира, 167/-/27 кв. м., 3/9 поверх фото 16

Вартість 235 000 $

Ціна за м2: 1 407 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Окипной Раисы ул., 8

  • 4 кім

  • 167 / - / 27 м2

  • 3 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212890364
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 167
  • Кухня: 27
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: є

Опис

Продаж 4-к квартири по вул. Раїси Окіпної 8. Дніпровський район. Лівобережна, Русанівка. Метро Лівобережна 3 хвилини.
Розвинена інфраструктура, поруч школи (шола 128, ), дитячі садочки ( 582, 559 ), медичні заклади. Багато ресторанів, кафе, банки та Русанівська набережна.
Загальна площа: 167 кв.м.
Розташований на 3 поверсі 9 поверхового будинку, 2005 року побудови. Висота стелі 2,7 м.
Планування: при вході просторий коридор, прямо вхід до кухні-столової 27 кв.м., об'єднаної з вітальнею 36,6 кв.м., та 3 роздільні кімнати (17,2, 21,1, 24,3 кв.м.)
2 санвузли, один з душовою, інший з ванною і душовою. також зі спальні 24,3 кв.м., та кухні вихід на 2 засклених лоджії по 10 кв.м.
В ремонті використані якісні матеріали. Є газ. Ідеально підходить для великої сім'ї, або під офіс. продається без меблів.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
9 705 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
149 786 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті