Продаж 2-кімнатної квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия)

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 12 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 22 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 32 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 42 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 52 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 62 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 72 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 82 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 92 кім. квартира, 60/-/16 кв. м., 14/21 поверх фото 10

Вартість 148 000 $

Ціна за м2: 2 467 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия)
м. Васильківська

  • 2 кім

  • 60 / - / 16 м2

  • 14 / 21

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212890374
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 60
  • Кухня: 16
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 21
  • Ліфт: є

Опис

Новобудова на Теремках ЖК Нова Англія
* Закрита територія, що охороняється 24/7, цілодобове відеоспостереження, пропускна система вʼїзду
* Підземний паркінг для мешканців комплексу, гостьові наземні парковки
* Зарядні станції для електрокарів, зелені ландшафтні сквери, прогулянкові алеї, зони відпочинку та барбекю
* Супермаркети та аптеки, кондитерські та кавʼярні, дитячий садок/ школа на

буд.Лінкольн 14поверх.(Євротрьошка)60кв.метрів 2 окремі спальні та
велика кухня-вітальня із розкладним диваном,окрема велика гардеробна.
Квартира укомплектована всією необхідною якісною технікою та меблями:

Сума кредиту:
6 112 400 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
94 333 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті