Продаж 2-кімнатної квартири Івана Виговського вулиця, 11а

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 12 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 22 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 32 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 42 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 52 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 62 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 72 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 82 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 92 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 102 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 112 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 122 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 132 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 142 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 152 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 162 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 172 кім. квартира, 49/30/7 кв. м., 1/10 поверх фото 18

Вартість 69 000 $

Ціна за м2: 1 408 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Івана Виговського вулиця, 11а

  • 2 кім

  • 49 / 30 / 7 м2

  • 1 / 10

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212890725
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 49
  • Житлова: 30
  • Кухня: 7
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 10
  • Ліфт: є

Опис

Пропонується до продажу затишна 2к квартира на 1-му поверсі 10-поверхового будинку, загальною площею 49 м². Житлова площа складає 30,5 м², а кухня — 7,8 м², що забезпечує комфортне проживання для невеликої родини.

Особливістю цієї квартири є великий засклений балкон, який охоплює дві кімнати, і додає простору та природного світла в оселю. На вікнах встановлені решітки, що підвищує рівень безпеки. Квартира оснащена газом, що дозволяє зручно використовувати газову плиту та інші побутові прилади.

Всі необхідні побутові техніки для комфортного проживання вже є в квартирі, тому новому власнику не потрібно турбуватися про додаткові витрати на оснащення житла.

Прекрасний варіант для тих, хто шукає комфортну квартиру з гарною інфраструктурою та розвиненою транспортною мережею.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 849 700 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
43 979 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін