Продаж 5-кімнатної квартири Орлика Пилипа ул., 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
5 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 15 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 25 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 35 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 45 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 55 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 65 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 75 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 85 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 95 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 105 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 115 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 125 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 135 кім. квартира, 212/-/14 кв. м., 5/6 поверх фото 14

Вартість 612 000 $

Ціна за м2: 2 887 $

Київ
Печерський
Липки мкр.
Орлика Пилипа ул., 10
м. Хрещатик

  • 5 кім

  • 212 / - / 14 м2

  • 5 / 6

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212891450
  • Кількість кімнат: 5
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 212
  • Кухня: 14
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 6
  • Ліфт: немає

Опис

Дворівнева сталінка на Печерських Липках. Розташована на 5-6му поверхах. В будинку є ліфт. Квартира двостороння: вид на Верховний Суд України та вулицю Липську.

Загальна площа квартири 212 кв.м., кухня – 15 кв.м., 6 кімнат, тераса.

Виконаний якісний ремонт з натуральних матеріалів (дубовий паркет, дубові сходи). Простора квартира з діючим каміном, зимовим садом, гардеробною. Кухня мебльована з технікою (варильна поверхня, духова шафа, витяжка, посудомийка). Має три санвузли та сауну. У квартирі є централізоване та індивідуальне опалення (газовий котел), система вентиляції, кондиціонування та сигналізація.

Закритий двір з охороною. За квартирою закріплено два паркомісця.

Тихий та затишний центр Києва, до ст.м. Хрещатик – 600 м.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
25 275 600 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
390 081 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін