Продаж 1-кімнатної квартири Шовкуненко ул., 8/20

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 11 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 21 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 31 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 41 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 51 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 61 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 71 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 81 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 91 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 101 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 111 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 121 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 131 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 141 кім. квартира, 38.5 / 19.3 / 8.2 м? кв. м., 3/5 поверх фото 15

Вартість 65 900 $

Ціна за м2: 1 712 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Шовкуненко ул., 8/20
м. Вокзальна

  • 1 кім

  • 38.5 / 19.3 / 8.2 м? м2

  • 3 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212891761
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 38
  • Житлова: 19
  • Кухня: 8
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: немає

Опис

Стильна 1-кімнатна квартира у «сталінці» з червоної цегли — Солом’янка, вул. О. Шовкуненка 8/20

Пропонується до продажу затишна та тепла 1-кімнатна квартира, розташована на 3-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку сталінської епохи.
Метро “Вокзальна” — всього 14 хвилин пішки!

📐 Площа:

Загальна — 38,5 м²

Кімната — 19,3 м²

Кухня — 8,2 м²

Висота стелі — 2,95 м

🧱 Будинок та квартира:

Класична сталінка, зведена з червоної цегли — теплий, міцний та звукоізольований будинок.

Квартира в доглянутому стані з ремонтом, повністю готова до проживання.

Продається з усіма меблями та побутовою технікою: кондиціонер, пральна машина, холодильник, газова варочна поверхня, бойлер, інтернет.

🔥 Комунікації:

Газ, централізоване та бойлерне гаряче водопостачання.

Під час відключень світла квартира залишається функціональною — працює газ, вода, опалення.

🏡 Інфраструктура:

Доглянутий під’їзд.

Завжди є вільні паркомісця у дворі.

Розвинена локація: поруч магазини, школи, транспорт, швидкий доступ у центр.

📄 Статус:

Квартира вільна, готова до угоди.

Ексклюзивний договір.

Комісія — 5%.

💲 Ціна: 65 900 $
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 721 670 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
42 003 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів