Продаж 1-кімнатної квартири Днепровская Набережная, 15д

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 11 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 21 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 31 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 41 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 51 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 61 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 71 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 81 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 91 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 101 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 111 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 121 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 131 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 141 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 151 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 161 кім. квартира, 47/13/20 кв. м., 12/26 поверх фото 17

Вартість 149 600 $

Ціна за м2: 3 183 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Днепровская Набережная, 15д

  • 1 кім

  • 47 / 13 / 20 м2

  • 12 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212891803
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 47
  • Житлова: 13
  • Кухня: 20
  • Поверх: 12
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продам 1-кімнатну квартиру з новим ремонтом у ЖК Great
Адреса: вул. Дніпровська набережна, 15Д, будинок 6
Площа: 47 м²
Планування: 1С4
Поверх: 12 із 26
Вид: панорама на Дніпро

Квартира щойно після ремонту, повністю укомплектована технікою та меблями — можна заїжджати та жити з першого дня. Продумане сучасне планування забезпечує комфортний простір для проживання.

Переваги:
Новий стильний ремонт
Тепла підлога у ванній
Вся необхідна техніка та меблі
Чудовий вид на Дніпро
Будинок оснащений автономним живленням для ліфтів та водопостачання
У пішій доступності магазини, кафе, набережна, транспорт та вся інфраструктура
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 178 480 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
95 353 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті