Продаж 2-кімнатної квартири Руденко Ларисы ул., 3б

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 12 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 22 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 32 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 42 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 52 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 62 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 72 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 82 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 92 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 102 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 112 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 122 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 132 кім. квартира, 55/-/8 кв. м., 7/16 поверх фото 14

Вартість 74 000 $

Ціна за м2: 1 345 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Руденко Ларисы ул., 3б
м. Позняки

  • 2 кім

  • 55 / - / 8 м2

  • 7 / 16

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212892034
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 55
  • Кухня: 8
  • Поверх: 7
  • Поверхів: 16
  • Ліфт: є

Опис

Продається 2-х кімнатна квартира з роздільним плануванням в 10 хв пішки від м.Позняки, ТРЦ Піраміда (Адреса: вул. Л.Руденко 3/Б).

В будинку встановили новий вантажний ліфт, а також камери відеоспостереження у ліфті та на вході у підʼїзд.

Будинок панельний утеплений. В квартирі взимку дуже тепло.
Квартира мебльована в житловому стані.

В квартирі встановлені лічильники на воду та світло.

Із неочевидних плюсів:
1. у квартирі є довгий коридор, який з усіх сторін має мінімум 2 стіни і може слугувати укриттям;
2. При вході у квартиру є невеликий передпокій, де можна залишати верхній одяг, взуття.

Планування:
Поверх:7/16
Загальна площа 55м2.

Кухня: 8,3 м2 (нові меблі та техніка-посудомийна машина, духова шафа, електро плита, холодильник).

Перша кімната: 11,4 м2 (велика шафа купе, зручний 1,5 диван, пристосований для щоденного сну)

Друга кімната: 17,54 (велика шафа купе, кондиціонер, зручний двоспальний диван, пристосований для щоденного сну).

Ванна кімната: 2,6 м2 (пральна машина)
Вбиральня: 1,1 м2 (шафа для зберігання хімії,ганчірок)

Лоджія: 1,95 (шафа для зберігання)
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 056 200 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
47 166 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті