Продаж 5-кімнатної квартири просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 4

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
5 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 15 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 25 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 35 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 45 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 55 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 65 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 75 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 85 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 95 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 105 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 115 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 125 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 135 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 145 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 155 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 165 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 175 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 185 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 195 кім. квартира, 330/170/30 кв. м., 11/12 поверх фото 20

Вартість 950 000 $

Ціна за м2: 2 879 $

Київ
Оболонський
Оболонь мкр.
просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 4

  • 5 кім

  • 330 / 170 / 30 м2

  • 11 / 12

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212892503
  • Кількість кімнат: 5
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 330
  • Житлова: 170
  • Кухня: 30
  • Поверх: 11
  • Поверхів: 12
  • Ліфт: є

Опис

Пентхаус з неймовірним ремонтом!

Продаж унікального ексклюзивного пентхауса - просторої квартири на верхніх поверхах з неймовірним видом!

Оболонська набережна, вул. Івасюка, 4 (стара назва Героїв Сталінграду) ЖК Оазис.

Парк Наталка.

Загальна площа 330 кв.м.

4 окремі спальні, 3 санвузли, головна спальня з санвузлом та гардеробом, ще 4 гардероби, тераса! Велика вітальня з каміном та стелею в 4 метри!

В квартирі зроблений новий дизайнерський ремонт 2022 року, і навіть не встигли пожити.

Італійський мармур, камін, ексклюзивні люстри.

Пральна та сушильна машина Bosch, багато таких зручностей як сушарка для рушників з таймером Mario, пісюари, сигналізація, кондиціонери, тепла підлога, зволожувачі повітря GREE, сантехніка Hangs Groe, ванни Villeroy&Boch.

Велика кухня, дуже зручна та вмістка, з островом, вся кухонна техніка Fabiano Italy, холодильник та морозильна камера Samsung, додатковий холодильник, подрібнювач сміття. Велика столова.

Дуже елегантні мармурові сходи - просто витвір мистецтва з неймовірною люстрою над ними!

Взагалі багато мармуру який вдало робить дизайн вишуканим!

З вікон на дві сторони відкриваються шикарні панорами на Дніпро, та місто!

Територія комплексу огороджена, під охороною, дуже охайна та прибрана, є дитячий майданчик та спорт майданчик. Комплекс знаходиться прямо на Набережній, це найкраща набережна в Києві, Парк Наталка. Інфраструктура найрізноманітніша, і ресторани і дитячі центри,
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
39 235 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
605 518 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.