Продаж 3-кімнатної квартири Предславинская ул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 102/57/14 кв. м., 16/19 поверх фото 13 кім. квартира, 102/57/14 кв. м., 16/19 поверх фото 23 кім. квартира, 102/57/14 кв. м., 16/19 поверх фото 33 кім. квартира, 102/57/14 кв. м., 16/19 поверх фото 43 кім. квартира, 102/57/14 кв. м., 16/19 поверх фото 53 кім. квартира, 102/57/14 кв. м., 16/19 поверх фото 63 кім. квартира, 102/57/14 кв. м., 16/19 поверх фото 7

Вартість 450 000 $

Ціна за м2: 4 412 $

Київ
Печерський
Черепанова гора мкр.
Предславинская ул.
м. Либідська

  • 3 кім

  • 102 / 57 / 14 м2

  • 16 / 19

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212892919
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 102
  • Житлова: 57
  • Кухня: 14
  • Поверх: 16
  • Поверхів: 19
  • Ліфт: є

Опис

Пропонуємо Вам чудову 3-кімнатну квартиру в престижному житловому комплексі 'Французький квартал 2'. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує сучасний комфорт та якість!
Основні характеристики:
- Площа: 102 м2
- Поверх: 16/24
- Стан: дизайнерський ремонт
- Кількість кімнат: 3 (вітальня, 2 спальні)
- Кухня: простора, з якісними меблями та технікою
- 2 санвузла
- Окрема гардеробна.
Переваги:
- Прозорі планування: зручне для життя, багато світла та повітря
- Інфраструктура: біля комплексу — магазини, кафе, школи, дитячі садки та медичні заклади
- Транспортна доступність: зручна транспортна розв'язка, 10 хв до центру Києва
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
18 585 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
286 824 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті