Продаж 1-кімнатної квартири Механизаторов ул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 11 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 21 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 31 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 41 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 51 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 61 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 71 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 81 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 91 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 101 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 111 кім. квартира, 67/16/31 кв. м., 13/25 поверх фото 12

Вартість 145 000 $

Ціна за м2: 2 164 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Механизаторов ул.

  • 1 кім

  • 67 / 16 / 31 м2

  • 13 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212893512
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 67
  • Житлова: 16
  • Кухня: 31
  • Поверх: 13
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: немає

Опис

Продаж 1к квартири з ремонтом 67м2 в ЖК Смарагдовий, вул. Генерала Шаповала
Квартира світла, тепла та надзвичайно затишна квартира з авторським ремонтом та продуманим плануванням.

Переваги квартири:
- простора кухня-вітальня 30 м²
- затишна спальня з гардеробною
- велика ванна кімната з підігрівом підлоги
- лоджія
- комірчина для зберігання речей
- генератор

Авторський ремонт, матеріали найвищої якості:
- сантехніка GEBERIT, змішувачі Hansgrohe з колекцій преміум-класу
- ламінат, комод та шафа-гардероб з Італії
- техніка: Bosch, Samsung, Franke
- бойлер на 80л
Інфраструктура: розвинута інфраструктура поблизу, магазини, аптеки, транспорт.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 988 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
92 421 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін