Продаж 1-кімнатної квартири вул. Редьчинська, 3

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 11 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 21 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 31 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 41 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 51 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 61 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 71 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 81 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 91 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 101 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 111 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 121 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 131 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 141 кім. квартира, 40/12/14 кв. м., 2/4 поверх фото 15

Вартість 63 000 $

Ціна за м2: 1 575 $

Київ
Оболонський
Мінський мкр.
вул. Редьчинська, 3

  • 1 кім

  • 40 / 12 / 14 м2

  • 2 / 4

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212895887
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 40
  • Житлова: 12
  • Кухня: 14
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 4
  • Ліфт: немає

Опис

Краща пропозиція у ЖК Італійський Квартал ЖК Итальянский квартал, вул. Редченська 3.

Квартира 40 м2 з вікнами на зелену зону та Оболонь.

Є бомбосховище!

Ключи на руках.

Документи права власності Є.

Оформлення 1% (Пенсійний фонд)

Функціональне планування: простора кухня з виходом на лоджію, за окрема кімната + окрема гардеробна кімната.
Один із плюсів планування - це місце де можна розмістити гардеробну кімнату, або за рахунок цього збільшити житлову площу.
Санвузол спільний, за бажанням можна встановити ванну або душову.
За рахунок впанорамних вікон квартира світла.

Квартира розташована на 2-му поверсі чотириповерхового будинку. Незважаючи на невисокі споруди в кожному будинку, встановлені ліфти, і у вас не буде дискомфорту підійматися пішки. Індивідуальне газове опалення встановлено двоконтурний котел, що суттєво економить комунальні платежі в зимовий період. Індивідуальні лічильники газу, води, електроенергії. У парадних виконано ремонт. У кожному будинку є бомбосховище.

ЖК Італійський квартал мальовничо розташований на березі затоки Дніпра, озер, пейзажної зони в екологічно чистій місцевості. Його варто один раз побачити і ви відразу зрозумієте, як тут комфортно, красиво, затишно, немає міського шуму, і свіже повітря. Чотириповерхові котеджі у пастельних тонах витримані у найкращому традиції італійського дизайну. Комплекс має закриту територію із цілодобовою охороною. В'їзд через шлагбаум, є підземний паркінг та гостьовий по периметру комплексу.Також у комплексі передбачено відкриття магазину, кав'ярні, ресторану, перукарні та багато іншого. Дитячі та спортивні майданчики: вашій дитині завжди буде цікаво зайняти себе іграми у дворі. Приватний дитячий садок.