Продаж 1-кімнатної квартири Софії Русової, 5

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 11 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 21 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 31 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 41 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 51 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 61 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 71 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 81 кім. квартира, 64/-/12 кв. м., 17/25 поверх фото 9

Вартість 100 000 $

Ціна за м2: 1 563 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Софії Русової, 5
м. Позняки

  • 1 кім

  • 64 / - / 12 м2

  • 17 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212898096
  • Кількість кімнат: 1
  • Студія: -
  • Загальна площа: 64
  • Кухня: 12
  • Поверх: 17
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: немає

Опис

Продаж 2-кім. квартири в ЖК Патріотика м.Осокорки,Позняки.
Продається двокімнатна квартира в ЖК “Патріотика” за адресою вул. Софії Русової 5. Позняки / Осокорки Квартира світла та затишна знаходиться на 17/25 поверхового будинку з загальною площею 64 кв.м.
Дві роздільні затишні кімнати повністю укомплектовані сучасною технікою та меблями. Переваги: • сучасний ремонт у спокійних тонах • вся побутова техніка та меблі залишаються • доглянутий будинок, охорона, відеонагляд • розвинена інфраструктура: магазини, школи, дитсадки, спортзали, зелені зони • Будинок обладнаний генератором Ідеальний варіант для комфортного життя або здачі в оренду..
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 129 999 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
63 738 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті