Продаж 2-кімнатної квартири вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 58А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 12 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 22 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 32 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 42 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 52 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 62 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 72 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 82 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 92 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 102 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 112 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 122 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 132 кім. квартира, 85/41/30 кв. м., 8/13 поверх фото 14

Вартість 111 000 $

Ціна за м2: 1 306 $

Київ
Голосіївський
Теремки-2 мкр.
вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 58А

  • 2 кім

  • 85 / 41 / 30 м2

  • 8 / 13

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212899159
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 85
  • Житлова: 41
  • Кухня: 30
  • Поверх: 8
  • Поверхів: 13
  • Ліфт: є

Опис

Продаж простороЇ та світлоЇ квартири в ЖК Ліко Град.
Масив Теремки-2. Вулиця ЮліЇ ЗдановськоЇ 58а.
Матеріал побудови - моноліт та цегла.
Квартира розташована на 8 поверсі/12 поверхового будинку.
Вікна квартири виходять на південний-схід. Будинок у дворі.
Розвинена Інфраструктура. Вищі навчальні заклади, школи, садочки, станціЇ метро, супермаркети, озера, паркові зони, місця для паркування авто.
Квартира має загальну площу - 85м2. Простора кухня-вітальня та окрема спальня. Окрема гардеробна при вході. С/В- суміщенний.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 584 300 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
70 750 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті