Продаж 1-кімнатної квартири Семьи Хохловых ул., 8

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 11 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 21 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 31 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 41 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 51 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 61 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 71 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 81 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 91 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 101 кім. квартира, 50/14/19 кв. м., 5/7 поверх фото 11

Вартість 120 000 $

Ціна за м2: 2 400 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Семьи Хохловых ул., 8

  • 1 кім

  • 50 / 14 / 19 м2

  • 5 / 7

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212900251
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 50
  • Житлова: 14
  • Кухня: 19
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 7
  • Ліфт: є

Опис

Продаж 1к квартири вулиця Гарета Джонса 8 ЖК
Метро Дорогожичі Шевченківський район Правий берег

У квартирі окрема спальня, простора кухня-вітальня, велика лоджія (підходить для робочого кабінету).
Загальна плоша 50м2, спальня 14м2, кухня -вітальня 19м2, санвузол, гардеробна, лоджія.

ЖК UNIT.Home «місто в місті» - закритий комплекс бізнес класу , де передбачена вся необхідна інфраструктура - дитячий садок, школа, фітнес-центр, супермаркет. Інноваційний парк [посилання приховано]. У будинках ліфти KONE, сучасна система доступу та управління. Доступ автомобілів на територію обмежений, є підземний паркінг. Кількість паркомісць більша, ніж кількість квартир у комплексі.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 956 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
76 486 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті