Продаж 1-кімнатної квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 26Г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 11 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 21 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 31 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 41 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 51 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 61 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 71 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 81 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 91 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 101 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 111 кім. квартира, 51/15/15 кв. м., 13/19 поверх фото 12

Вартість 150 000 $

Ціна за м2: 2 941 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 26Г
м. Васильківська

  • 1 кім

  • 51 / 15 / 15 м2

  • 13 / 19

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212900506
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 51
  • Житлова: 15
  • Кухня: 15
  • Поверх: 13
  • Поверхів: 19
  • Ліфт: є

Опис

Продаж дизайнерської 1-кімнатної квартири в ЖК «Нова Англія»

Будинок Manchester | вул. Михайла Максимовича, 26Г

Пропонується до продажу простора квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним виключно для себе, без економії на матеріалах та техніці.

Основні характеристики:
- Загальна площа — 51 м²
- Поверх — 13
- Планування:
кухня-студія + окрема спальня + місце під гардеробну / кабінет / спортзал
- Квартира світла, функціональна, з великою кількістю місць для зберігання

Ремонт та наповнення:
- Вбудована кухня з фурнітурою Blum
- Стільниця з керамограніту
- Встановлені фільтри грубого очищення води
- Продумано багато місць для зберігання речей

Побутова техніка (вся залишається):
- Індукційна плита та холодильник BOSCH
- Духова шафа та мікрохвильова піч SAMSUNG
- Вбудована посудомийна машина GORENJE (45 см)
- Пральна машина SAMSUNG
- Сушильна машина з тепловим насосом SAMSUNG
- Інверторний кондиціонер Cooper & Hunter
- Бойлер
- Телевізор 49”
- Система захисту від протікання Ajax
- Уся техніка — енергоефективна

Інфраструктура ЖК:
- Закрита територія, охорона 24/7
- Магазини, аптеки, Нова Пошта, Rozetka
- Кав’ярні, ресторани, піцерія
- Салони краси, масажні студії
- Спортзали (TRX, йога, стретчінг)
- BBQ-зона для мешканців
- Ландшафтний дизайн, фонтани, гамаки
- Спортивні майданчики, баскетбольне поле

Локація:
- 10–15 хвилин пішки до метро «Васильківська»
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 195 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
95 608 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.